• Claudia Schiffer speaking with the Schwarzkopf hair experts.

  Claudia Schiffer hovoří s vlasovými odporníky Shwarzkopf.

 • The challenge: choosing a signature fragrance.

  Náročný úkol: výběr osobní vůně

 • Claudia Schiffer selecting the blonde shades.

  Claudia Schiffer vybírá odstíny blond

 • Claudia Schiffer checking the presentation on the shelf.

  Claudia Schiffer kontroluje přípravky na regále

IKONA STOLETÍ.
SPOLUPRÁCE STOLETÍ.

Schwarzkopf Essence Ultime a Schwarzkopf Blonde Ultime: první vlasová péče a barvy s luxusními výtažky z perel, vytvořená firmou Schwarzkopf ve spolupráci s Claudií Schiffer.

Pro mě jako Němku, která vyrůstala nedaleko Düsseldorfu a od malička používala přípravky Schwarzkopf, byla jen jediná volba. 

DŮKLADNÁ ZNALOST OBORU – KARIÉRA CLAUDIE SCHIFFER.

Během své kariéry modelky Claudia Schiffer strávila mnoho hodin u vlasových stylistů – a to pro její vlasy představovalo velkou zátěž. Měla příležitost pracovat s největšími odborníky v oblasti vlasové péče, s nejlepšími světovými stylisty a koloristy. Rukama jí prošly tisíce kosmetických přípravků a za tu dobu nabyla velkých zkušeností s vlasovou kosmetikou. Při každodenní práci s těmito úžasnými lidmi mohla Claudia Schiffer poznat řadu jejich profesionálních tajemství. Bohužel ale nikdy nenašla výrobek, který by ji uspokojil ve všech ohledech. Postupně v ní uzrálo přesvědčení, že kdyby si mohla sama navrhnout svou osobní kosmetickou řadu, dokázala by vytvořit kolekci „dokonalých přípravků“ – takových, které by uspokojily i ty nejnáročnější požadavky.

VLASOVÍ ODBORNÍCI A PLAVOVLASÁ IKONA – SCHWARZKOPF SPOLUPRACUJE S CLAUDIÍ SCHIFFER.

Spolupráce se společností Schwarzkopf otevřela Claudii Schiffer úplně nové obzory, protože díky ní měla možnost poznat obrovské znalosti jejích odborníků pracujících v oblasti vědeckého výzkumu vlasů.

Vždycky jsem chtěla sama navrhnout a vytvořit nějaký 
kosmetický přípravek. A Schwarzkopf mi umožnil, abych tenhle svůj
sen proměnila ve skutečnost.

Od začátku své kariéry využívala Claudia Schiffer plavé vlasy k utváření své image. Blond vlasy se staly její obchodní značkou – lidé ji poznávali právě podle nich. Během let nikdy výrazně nezměnila svůj styl účesu nebo svou barvu vlasů, protože jsou pro ni skutečným pokladem.

SCHWARZKOPF BLONDE ULTIME – PRO ZÁŘIVÉ BLOND VLASY.

„Vlasy si barvím spoustu let a vždycky pro mě bylo důležité, aby vypadaly přirozeně a zdravě. Pro tuto řadu jsem vybrala svůj vlastní odstín blond a své další oblíbené odstíny. Přidala jsem také zesvětlovač s citrusovým olejem pro lehký zesvětlující efekt.“

Claudiiným cílem bylo vyvinout revoluční odstíny blond s využitím nejnovějších technologií, které by obsahovaly i regenerační složky včetně luxusních výtažků z perel, tak, aby se každá žena mohla stát krásnou plavovláskou.

„Jsem ráda, že jsem mohla ve všech fázích vývoje přispět svými zkušenostmi a znalostmi. Byla to úžasná zkušenost a já doufám, že naše výsledné výrobky budou mít všichni rádi tak, jako je mám ráda já.“

 • F