• 06_article_detail_780x420_bild1
 • A composition which may contain between 70 and 170 raw materials.

  brusinky

   

 • Composed of volatile notes.

  jasmínový květ

 • 135 precious fragrance ingredients

  pupeny růže

 • Substance and longevity

  jemná vanilka

 • White musk, amber, soft vanilla and warm sandalwood.

  santalové dřevo

VŮNĚ JAKO ŽÁDNÁ JINÁ.

SCHWARZKOPF A CLAUDIA SCHIFFER VYTVOŘILY OSOBNÍ VŮNI.

Ušlechtilý parfém je směs, která může obsahovat 70 až 170 ingrediencí. Schwarzkopf Essence ULTIME obsahuje 135 vzácných přísad. V prvním kole výběru bylo navrženo třicet různých druhů, a z nich bylo vybráno osm. Ty pak prošly ještě více než stovkou úprav. Návrhy se opakovaně testovaly v reálném prostředí na lidských vlasech, aby se dosáhlo toho správného efektu. Výsledné vůně testovalo 155 zákazníků. Čtyři nejoblíbenější vůně pak byly předloženy zástupcům společnosti Schwarzkopf a Claudii Schiffer. Konečná vůně, kterou všichni společně vybrali, je nadčasová, moderní a neodolatelně přitažlivá. Lze ji popsat takto:

1. HLAVA

Tóny, které mají okamžitě zaujmout a vyvolat první přitažlivý dojem. Hlavové tóny dávají vůni její svěžest a nádech květin. Schwarzkopf Essence ULTIME začíná ovocnými tóny jablka, hrušky a dozrávajících fíků s jemnou příměsí brusinek, jež při mytí vlasů vyvolají dojem rozkvetlého sadu.

2. SRDCE

Srdce představuje objem a tělo vůně, které hraje hlavní roli v utváření  jejího charakteru. Ovocné hlavové tóny Schwarzkopf Essence ULTIME následují ušlechtilá květinová aromata, jako jsou růžové pupeny, ylang-ylang, jasmínový květ a heliotrop.
Tyto květinové vůně evokují pocit jemné a citlivé péče.

3. ZÁKLAD

Základ vůně zaručuje její podstatu a trvanlivost: spotřebitelé očekávají, že vůně jim na vlasech vydrží i po fénování při vyšší
teplotě. Vůně Schwarzkopf Essence ULTIME pokračuje bílým pižmem, ambrou, jemnou vanilkou a vřelým santalovým dřevem. Výsledkem je vůně, která má strukturu špičkového parfému.

 • F